Przejdź do treści

Renowacja mebli drewnianych Warszawa i okolice


Renowacja mebli drewnianych Warszawa

 

W pracowni RENOWATORNIA  oferujemy pełny zakres renowacji mebli drewnianych wszystkich stylów, aż do lat 40-tych XX wieku. Specjalizujemy się w gruntownej renowacji, które przywrócą mebel do ich stanu pierwotnego – od prac konstrukcyjnych do najdrobniejszych detali. Celem renowacji jest nie tylko piękny wygląd, ale przywrócenie przedmiotom pełnej funkcjonalności. Wszystko po to, abyś mógł w pełni cieszyć się pięknymi przedmiotami w Twoim otoczeniu.

Jak przebiega proces renowacji mebli drewnianych?

Renowacja mebli drewnianych, starych, zabytkowych posiada pewną specyfikę. Każdy mebel, który do nas trafia ma za sobą zupełnie inną historię, miejsce przechowywania, sposób użytkowania. Różny czas pochodzenia i materiał wykonania również mają wpływ  na przebieg renowacji. Inne są też oczekiwania wobec każdego z powierzonych nam przedmiotów. Dlatego każda renowacja jest procesem indywidualnie dopasowanym do konkretnego „przypadku”. 

 Oczywiście nie zmienia to faktu, że istnieje pewna ilość czynności w procesie renowacji są konieczne do wykonania (z innych możemy niekiedy zrezygnować, lub nie istnieje konieczność ich stosowania)

PROFESJONALNA PRACOWNIA

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych technik i materiałów oraz używamy profesjonalnych narzędzi

DOŚWIADCZENI RENOWATORZY

Twoje meble są bezpieczne w rękach doświadczonych i oddanych pracy renowatorów

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z należytą uwagą i zaangażowaniem

RENOWACJA MEBLI WARSZAWA

Dlaczego my?

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać profesjonalną pracownię renowacji mebli. A podstawowym jest możliwość skorzystania z profesjonalnej usługi.

Dziwnym trendem wśród konkurencji stało się częste podkreślanie własnej pasji do pracy. Niestety, to nie pasja czyni kompetentnym, a lata nauki i pracy w zawodzie – przy renowacji starych mebli. Dlatego jeśli chcesz, oddać swoje meble do renowacji – zaufaj profesjonalistom. To się opłaca!

5/5
3 lata temu Polecam firmę w 120%. Miła profesjonalna obsługa za rozsądną cenę. Oddałam dębowy kredens do renowacji był mocno zniszczony zjedzony przez drewnojady oraz brakowało kilku elementów. Wycena była zrobiona w moim przypadku przez telefon i maila na podstawie przesłanych zdjęć mebla. Końcowa kwota była ciut mniejsza od pierwszej wyceny. Generalnie jestem zadowolona dostałam nowy mebel który przyciąga wzrok osób odwiedzających mnie.
RENOWACJA MEBLI DREWNIANYCH
Beata Mietelska
Klientka
MUZEUM ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Muzeum Żołnierzy Wyklętych
POMNIK HISTORII EKSPOZYCJA FILTRÓW WARSZAWSKICH
Filtry Warszawskie

Renowacja mebli Warszawa cennik Renowacja mebli skórzanych, Warszawa

Renowacja mebli Warszawa cennik

Renowacja mebli Warszawa Żoliborz

Zadzwoń